Lidhja
Emri i pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Duke përdorur këtë shërbim ju pajtoheni me Kushtet tona dhe Kushtet
Fjalëkalimi i harruar
Regjistrimi
Emri i pėrdoruesit
E-mail
Fjalėkalimi
Fjalėkalimi pėrsėri
Mjetet
Vegla Pėrdorur
Ndėrtimi i plotė Ndėrtimi i makinės + Konsumi i karburantit + Nxemja e gomave + Konsumi i makinės + Strategjia (Vegla pėr zbulimin e strategjisė mė tė mirė pėr garė)
Ndėrtimi i makinės Rekomando ndėrtimin mė tė mirė tė makinės (me saktėsi prej 0.05 s) pėr stėrvitje, gara dhe teste
Ndryshimi nė ndėrtimin e makinės Rekomando ndėrtimin mė tė mirė tė makinės (me saktėsi prej 0.05 s) nėse moti ka ndryshuar
Konsumi i karburantit Rekomando, sa karburante nevojiten pėr garė
Nxemja e gomave Vegla pėr zbulimin e konsumimit tė gomave
Konsumi i makinės + Plani i veshjes së makinës Vegla pėr zbulimin e konsumimit tė makinės - kurrė nuk do tė tymos
Strategjia e lirė Vegla pėr zbulimin e strategjisė mė tė mirė pėr garė
Kalkulatori i ndėrtimit Kalkulatori pėr tė arritur ndėrtimin mė tė mirė tė mundshėm
Ndarja e krahėve Rekomandoni cilësimet më të mira krahët e përparmë dhe të pasmë
OA piloti + Trajnimi Vegla pėr tė zbuluar OA + Trajnimi
Kostoja e makinės + FTA Vegla pėr tė pėrcaktuar koston e riparimit tė makinės
Tregu i pilotėve Gjej pilotin mė tė mirė
Tregu i drejtorėve teknik Gjeni Drejtorin Teknik më të mirë
Paratė Kalkulo paratė tuaja
Pikët sistemit Sistemi i pikave të ndryshme (GPRO)
Sponsorėt Sponsor im me ka bere një pyetje, si ti pergjigjem une ?
Analiza e motit Analiza e motit e racave të kaluara
Kalendari sezonal Kalendari sezonal
Plani i parave Planifikoni paratë tuaja
Energjia e shoferit Llogaritni përdorimin e energjisë së shoferit
Veglat tjera do tė ngriten gradualisht